Regulamin sklepu

1.Sklep internetowy firmy UNI-EKO puhp prowadzi sprzedaż art.tekstylnych, tkanin głównie naturalnych i innych art.przemysłowych.
2.Kupujący musi być pełnoletnią osobą fizyczną lub prawną.
3.Zamówienia są realizowane poprzez stronę www.uni-eko.pl
4.Złożone zamówienia oznaczają akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
5.Realizacja zamówień jest wykonywana w terminie od 1 do 6 dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na Nasze konto.
6.W przypadku, kiedy realizacja zamówienia jest niemożliwa do wykonania,wpłacona kwota jest niezwłocznie zwracana klientowi.
7.Formy płatności:
- przedpłata na konto bankowe firmy UNI-EKO puhp
- płatność przy odbiorze
8. Sposoby dostawy
- odbiór osobisty w magazynie przy ul. Karwińskiej 1 we Wrocławiu- tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym .
- wysyłka kurierem po przedpłacie na konto firmy
- wysyłka kurierem za pobraniem
9.Koszty wysyłki ustalane są na podstawie wielkości zamówienia
10.Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT
11.Zgodnie z ustawą  o ochronie niektórych praw konsumentów, klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty zakupów.Koszt Zwrotu zakupionego towaru pokrywa kupujący.Towar i opakowanie nie może być uszkodzone ani nosić śladów użytkowania. Podstawą do zwrotu zakupionego towaru jest dowód zakupu.
Pieniądze są wysyłane na rachunek bankowy klienta lub przelewem pocztowym na koszt klienta.
12.W celu weryfikacji zgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku niezgodności towaru lub jego uszkodzenia, należy spisać protokół reklamacyjny. Reklamacje zgłoszone w innym terminie nie będą uwzględniane.
13.Reklamacje i gwarancja
Wszystkie towary przez Nas sprzedawane są objęte gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że towar posiada wady techniczne, należy zwrócić go sprzedającemu. Nie przyjmujemy zwrotów wysyłanych za pobraniem. Koszty za wysyłkę odeślemy niezwłocznie po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Tolerancja sprzedawanych przez Nas wyrobów wynosi 3%.
14.Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, informacje dotyczące Naszych klientów, nie są udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji celów sprzedażowych Naszej firmy.
15.Informacje zawarte na Naszej stronie internetowej nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego.
16.W sprawach nie uregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Formularz zwrotów